TEAMS

Alliance – Team leader: Ante “Češljo” Češljar (CRO)

Ante Češljar “Češljo”

Dragan Rapic

Franko Novaković

Vinko Vučinović

Darko Kovačević

Zaviša Žeželić

Vedran Dokmanović

 Milan Maravić

Ivica Kostelić

Davor Gasparevic

Ante Sifner

Frančeska Pilić

Goran Salvador

Tomaž Jelen

Leonard Šuškov

Dragana Paralović

Edin Haračić

Velimir Andrej Oborina

Igor Pavlov

Alan Talakic

Duje Uroda

Zoran Zorko

Hrvoje Broz

Marko Dolički

Štefek Vrhovec

Petar Strok

Jure Markota

Tomislav Fruk

Gani Hoti

Teo Tudor

Marijan Bradarić

Marin Miščević

Mirko Marević

Nikola Matić

Andrej Vištica

Dinko Ljoljo

Nebojsa Vulin

Mislav Mladinić

Marin Roje

Toni Roje

Tin Žunić

Lucija Špoljarić

Ivo Krešo

Mateo Anđelić

Milan Maravić

Dino Vukšić

Tomislav Lovrić

Sanjin Srok

Matej Krajačić

Luka Špiranec

Mihael Jurcec

Igor Bilać

Valentino Blažević

Danijel Bradic

Boris knezović

Toni Doko

Andrija Vrdoljak

Aleksandar Miketa

Antonio Markic

Josip Ercegović

Neven Milosavljević

Slaven Grgurinović

Ivan Žižić

Emil Viola

Danijel Perković

Marin Katić

Nikola Gugić

Mate Marinković

Ivan Blaževac

Marko Puljic

DARIO BALEK

VJEKOSLAV TARABENE

JURICA BULOG

ANTE GRIZELJ

TOMISLAV DINO BULOG

IVICA IVIĆ

VICENCO TARABENE

MATE ROGULJ

HRVOJE SIKAVICA

Stipe Aničić

MARKO GOTOVAC

Tomislav Deak

JOSIP MULA

ANTE ŽARKO

ANTE BARAN

Perica Knežević

Corporation – Team leader: Andrea “Nebbia” Nobili (ITA)

Andrea Nobili “Nebbia”

Sascha Pape

Michael Kraft

Axel Helei

Ivo Caha

David Vlček

Petr Šedivý

Sven Utz

Steffen Beyerbach

Robbie Coninx

Ilian De Staelen

Polina Khilai

Michel Pfister

Christine Wolf

 Flurin Flepp

Yannick De Vogelaere

Theodor Horke

Zdeněk Komůrka

Tadeáš Komůrka

David Herrera González

Petr Novotný

Jan Novotný

Vamos Gergely

Nicolas Zharov

Alberto Tanzi

Giuseppe Giovagnoni

Aldo Ismailaj

Michael Hartmann

Pehnke Daniel

Phillip Pehnke

Tomas Fryba

David Fryba

Marek Albrecht

Petr Doskočil

Jakub Kabelac

Lukas Kummer

Lukacs Tibor

Patrick Kramer

Thomas Riedter

Robert Korba

Amir Ghasabi

Daniel Dragoun

Lissek Christian

Petr Doskocil

Josef Mucha

Riccardo Brenna

MATTHIAS BUERGER

Jakub Veselý

Michael Knörle

Leoš Bischof

Jakub Kabelac

Sebastian Verheus

Heiko Horn

Stefan Hoeck

Marcel Maier

Marek Prokeš

Paolo Fattori

Peter Bergs

Manuel Plank

Stefan Hoeck

Marcel Schwarzenberg

Marcel van Deik

Andreas Attanasio

Aleš Podsednik

Bruno Walther

Alexandro Stupak

Lukas Rusch

Bruno Walther

Stefan Emmenegger

Dan Meier

Stefano Bruzzese

Marco Puschmann

Robert Torchala

Fabian Noack

Stefan Tschinder

Hans Verberckmoes

Werner Struyf

Sebastian Gasior

Dalibor Dobeš

Petr Fray

Marco gianni

Herwig Probsdorfer

Igor Vašíček

Tomáš Korel

Raimondo Lorenzo

Stefan Widmer

Sam Verplaetsen

Michael Hartmann

David Etzweiler

Alex Rigon

Andrea Naonini

Giulio Drago

Horváth András

Matteo Cavallaro

Zoltán Bihari

Richard Vermeulen

Paolo Perantoni

Benjamin Andreas Verdnik

Patrick Dingler

Michael Prell

Stefan Possegga